nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Centrum, Św. Rocha

Białystok, Centrum, Św. Rocha
mieszkanie na sprzedaż

ALT-MS-1443

PRESTIŻOWY APARTAMENT W SERCU BIAŁEGOSTOKU – UL. ŚW. ROCHA 5A Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu unikatową nieruchomość, która łączy w sobie wielkomiejski styl z kameralnym charakterem.  Ten  apartament,  o powierzchni 45,71 m2  zlokalizowany w prestiżowej ...

Powierzchnia
45,71 m2
Cena za m2
17 436,01 zł
cena 797 000
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Centrum, Św. Rocha
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Białystok, Antoniuk

Białystok, Antoniuk
mieszkanie na wynajem

AGP-MW-3616

Polecamy mieszkanie do wynajęcia na osiedlu Antoniuk w Białymstoku. Nieruchomość dwupokojowa o powierzchni 42m2. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze. Rozkład lokalu to dwa oddzielne pokoje, kuchnia, garderoba, łazienka z wc oraz przedpokój.  Mieszkanie ...

Powierzchnia
42,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
35,71 zł
cena 1 500
mieszkanie na wynajem - Białystok, Antoniuk
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Centrum, Aleja Józefa Piłsudskiego

Białystok, Centrum, Aleja Józefa Piłsudskiego
mieszkanie na sprzedaż

ALT-MS-1442

2- pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji – Twoja wykończona przestrzeń, gotowa do wprowadzenia! Marzysz o własnym kącie w centrum Białegostoku? Szukasz kompaktowego mieszkania, które będzie idealne na start, dobra inwestycja pod wynajem, czy komfortowe lokum ...

Powierzchnia
37,50 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
10 613,33 zł
cena 398 000
nowa oferta
dom na sprzedaż - Grabówka (gw), Grabówka

Grabówka (gw), Grabówka
dom na sprzedaż

AGP-DS-3615

Polecamy nieruchomość w miejscowości Grabówka. Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej(segment środkowy) o powierzchni 123,31m2. Nieruchomość w stanie deweloperskim. Rozkład według projektu: PARTER: salon(13,2m2), jadalnia(9m2), kuchnia(4,8m2), schody(2,8m2), ...

Powierzchnia
123,31 m2
Powierzchnia działki [m2]
170 m²
Cena za m2
5 668,64 zł
cena 699 000
dom na sprzedaż - Grabówka (gw), Grabówka
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Centrum, Św. Rocha

Białystok, Centrum, Św. Rocha
mieszkanie na sprzedaż

ALT-MS-1441

PRESTIŻOWY APARTAMENT W SERCU BIAŁEGOSTOKU – UL. ŚW. ROCHA 5A Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu unikatową nieruchomość, która łączy w sobie wielkomiejski styl z kameralnym charakterem.  Ten niespełna 57-metrowy apartament, zlokalizowany w prestiżowej inwestycji ...

Powierzchnia
56,49 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
17 436,71 zł
cena 985 000
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Centrum, Św. Rocha
nowa oferta
działka na sprzedaż - Juchnowiec Kościelny, Ignatki, Miła

Juchnowiec Kościelny, Ignatki, Miła
działka na sprzedaż

ALT-GS-1440

DZIAŁKA BUDOWLANA W IGNATKACH – BLISKO NATURY I BIAŁEGOSTOKU Szukasz idealnego miejsca pod budowę wymarzonego domu? Marzysz o spokojnej okolicy, zielonym otoczeniu i jednocześnie szybkim dojeździe do miasta? Ta oferta spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających! Na ...

Powierzchnia
1 245,00 m2
Cena za m2
397,59 zł
cena 495 000
działka na sprzedaż - Juchnowiec Kościelny, Ignatki, Miła
Kryteria wyszukiwania

rozumiem