nowa oferta
działka na sprzedaż - Białystok, Bacieczki, Tkacka

Białystok, Bacieczki, Tkacka
działka na sprzedaż

ALT-GS-1446

 DZIAŁKA INWESTYCYJNA 1,0180 HA – BIAŁYSTOK, BACIECZKI (UL. TKACKA) Na sprzedaż wyjątkowy grunt inwestycyjny z ogromnym potencjałem komercyjnym, objęty aktualnym MPZP. Idealna lokalizacja pod wielkopowierzchniowy obiekt handlowy (powyżej 2000 m²), usługi lub ...

Powierzchnia
10 180,00 m2
Cena za m2
216,11 zł
cena 2 200 000
działka na sprzedaż - Białystok, Bacieczki, Tkacka
nowa oferta
działka na sprzedaż - Zabłudów (gw), Kuriany

Zabłudów (gw), Kuriany
działka na sprzedaż

APG-GS-1437

Tylko w naszym biurze możesz kupić tą atrakcyjną działkę.  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą malowniczo położonej działki o powierzchni 3000m2  znajdującej się  w Kurianach, gm. Zabłudów. Działka w  kształcie prostokąta o wymiarach  86m na 35m położona jest ...

Powierzchnia
3 000,00 m2
Cena za m2
185,00 zł
cena 555 000
działka na sprzedaż - Zabłudów (gw), Kuriany
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Centrum, Św. Rocha

Białystok, Centrum, Św. Rocha
mieszkanie na sprzedaż

ALT-MS-1445

PRESTIŻOWY APARTAMENT W SERCU BIAŁEGOSTOKU – UL. ŚW. ROCHA 5A Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu unikatową nieruchomość, która łączy w sobie wielkomiejski styl z kameralnym charakterem.  Ten  apartament,  o powierzchni 52,60 m2  zlokalizowany w prestiżowej ...

Powierzchnia
52,60 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
17 015,21 zł
cena 895 000
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Centrum, Św. Rocha
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Centrum, Św. Rocha

Białystok, Centrum, Św. Rocha
mieszkanie na sprzedaż

ALT-MS-1443

PRESTIŻOWY APARTAMENT W SERCU BIAŁEGOSTOKU – UL. ŚW. ROCHA 5A Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu unikatową nieruchomość, która łączy w sobie wielkomiejski styl z kameralnym charakterem.  Ten  apartament,  o powierzchni 45,71 m2  zlokalizowany w prestiżowej ...

Powierzchnia
45,71 m2
Cena za m2
17 436,01 zł
cena 797 000
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Centrum, Św. Rocha
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Białystok, Antoniuk

Białystok, Antoniuk
mieszkanie na wynajem

AGP-MW-3616

Polecamy mieszkanie do wynajęcia na osiedlu Antoniuk w Białymstoku. Nieruchomość dwupokojowa o powierzchni 42m2. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze. Rozkład lokalu to dwa oddzielne pokoje, kuchnia, garderoba, łazienka z wc oraz przedpokój.  Mieszkanie ...

Powierzchnia
42,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
35,71 zł
cena 1 500
mieszkanie na wynajem - Białystok, Antoniuk
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Centrum, Aleja Józefa Piłsudskiego

Białystok, Centrum, Aleja Józefa Piłsudskiego
mieszkanie na sprzedaż

ALT-MS-1442

2- pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji – Twoja wykończona przestrzeń, gotowa do wprowadzenia! Marzysz o własnym kącie w centrum Białegostoku? Szukasz kompaktowego mieszkania, które będzie idealne na start, dobra inwestycja pod wynajem, czy komfortowe lokum ...

Powierzchnia
37,50 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
10 613,33 zł
cena 398 000
Kryteria wyszukiwania

rozumiem