Dobrzyniewo Duże
działka na sprzedaż

ARE-GS-813

WYJĄTKOWA DZIAŁKA W DOBRZYNIEWIE DUŻYM Polecamy Państwu atrakcyjną działkę położoną w malowniczej miejscowości Dobrzyniewo Duże, gmina Dobrzyniewo Duże. Oferta idealna dla osób szukających własnego miejsca do zamieszkania w otoczeniu przyrody. Podstawowe informacje: ...

Powierzchnia
1 273,00 m2
Cena za m2
230,00 zł
cena 292 790
działka na sprzedaż - Dobrzyniewo Duże

Dobrzyniewo Duże
działka na sprzedaż

ARE-GS-812

Powierzchnia
1 274,00 m2
Cena za m2
230,00 zł
cena 293 020
działka na sprzedaż - Dobrzyniewo Duże

Sokółka (gw), Planteczka
działka na sprzedaż

EM4-GS-767

Polecamy działkę rolną o powierzchni 2,036 ha w miejscowości Planteczka, powiat sokólski.  Jest to typowa działka rolna, idealna na powiększenie areału posiadanej przez Nabywcę ziemi rolnej. Działka graniczy z lasem. Okoliczne tereny są bogate w żwirownie, co ...

Powierzchnia
20 360,00 m2
Cena za m2
8,84 zł
cena 180 000
działka na sprzedaż - Sokółka (gw), Planteczka

Białystok, Jaroszówka
dom na sprzedaż

ARE-DS-808

Przestronny i funkcjonalny dom wolnostojący w idealnej lokalizacji- osiedle Jaroszówka!  Polecamy Państwu komfortowy, przestronny dom wolnostojący na osiedlu Jaroszówka w Białymstoku z zagospodarowanym oraz przestronnym ogrodem. Powierzchnia użytkowa domu wynosi ...

Powierzchnia
190,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
608 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
6 310,53 zł
cena 1 199 000
dom na sprzedaż - Białystok, Jaroszówka

Białystok, Nowe Miasto
mieszkanie na sprzedaż

ARE-MS-807

                                     Nowa niższa cena !! 450 000zł !! Polecamy Państwu niezwykle atrakcyjną ofertę przemyślanego i funkcjonalnie rozplanowanego mieszkania 2-pokojowego położonego w Białymstoku na osiedlu Nowe Miasto przy ul. Pogodnej. Mieszkanie ...

Powierzchnia
57,80 m2
Cena za m2
7 785,47 zł
cena 450 000
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Nowe Miasto

Białystok, Centrum
mieszkanie na wynajem

AGP-MW-3595

Polecamy nieruchomość w bardzo dobrej lokalizacji w centrum Białegostoku. Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 54m2. Lokal położony jest na drugim piętrze. Rozkład nieruchomości to dwa oddzielna pokoje, kuchnia, łazienka połączona z wc oraz przedpokój. ...

Powierzchnia
54,00 m2
Cena za m2
37,04 zł
cena 2 000
mieszkanie na wynajem - Białystok, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem