nowa oferta
działka na sprzedaż - Turośń Kościelna, Baciuty-Kolonia, Brzozowa

Turośń Kościelna, Baciuty-Kolonia, Brzozowa
działka na sprzedaż

ALT-GS-1436

Zamieszkaj na pięknej działce położonej w Baciutach Kolonii, gm. Turośń Kościelna - miejscowości położonej pomiędzy miejscowościami Trypucie i Mińce - 4 km od trasy Białystok-Łapy, 3km od Niewodnicy Kościelnej.  Wśród malowniczych terenów wiejskich Kolonii Baciuty, ...

Powierzchnia
1 503,00 m2
Cena za m2
109,78 zł
cena 165 000
nowa oferta
działka na sprzedaż - Milejczyce, Pokaniewo, Kolonia

Milejczyce, Pokaniewo, Kolonia
działka na sprzedaż

AGP-GS-3614

Na sprzedaż nieruchomość w miejscowości Pokaniewo-Kolonia, gmina Milejczyce. Polecamy nieruchomość gruntową o powierzchni 14181m2. Działka częściowo zalesiona o wymiarach około 62x238. Nieruchomość posiada uzyskane warunki zabudowy na zabudowę zagrodową. Warunki ...

Powierzchnia
14 181,00 m2
Cena za m2
17,63 zł
cena 250 000
działka na sprzedaż - Milejczyce, Pokaniewo, Kolonia
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Bacieczki, Produkcyjna

Białystok, Bacieczki, Produkcyjna
mieszkanie na sprzedaż

APG-MS-1434

PROMOCYJNA CENA 413.000 ZŁ  CENA REGULARNA 438.000 ZŁ  RABAT 25.000 ZŁ  Oferujemy mieszkanie 3- pokojowe nr F7 o powierzchni 47,37m2  zlokalizowane na I piętrze w kameralnym budynku  realizowanym w ramach II ETAPU inwestycji deweloperskiej   "Symfonia Życia " przy ...

Powierzchnia
47,37 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 718,60 zł
cena 413 000
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Bacieczki, Produkcyjna
nowa oferta
dom na sprzedaż - Białystok, Dziesięciny

Białystok, Dziesięciny
dom na sprzedaż

AGP-DS-3613

Na sprzedaż nieruchomość na osiedlu Dziesięciny w Białymstoku.  Polecamy dom wolnostojący typu słupek o powierzchni około 120m2. Nieruchomość w stanie do remontu. Rozkład domu: Piwnica: pomieszczenie gospodarcze, kotłowania, dwa pomieszczenia na opał Parter: ...

Powierzchnia
123,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
381 m²
Cena za m2
5 203,25 zł
cena 640 000
dom na sprzedaż - Białystok, Dziesięciny
nowa oferta
działka na sprzedaż - Pisz (gw), Wąglik

Pisz (gw), Wąglik
działka na sprzedaż

ALT-GS-1434

Mazury: Dwie działki z bezterminowymi Warunkami Zabudowy – Wąglik k. Pisza Marzysz o własnym miejscu na Mazurach? Te dwie działki z bezterminowymi Warunkami Zabudowy to idealna inwestycja. Położone na kolonii miejscowości Wąglik, zaledwie 1 km od Pisza, w sercu ...

Powierzchnia
2 120,00 m2
Cena za m2
94,34 zł
cena 200 000
działka na sprzedaż - Pisz (gw), Wąglik
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Białystok, Mickiewicza

Białystok, Mickiewicza
mieszkanie na wynajem

ARE-MW-826

Polecamy Państwu atrakcyjne mieszkanie o powierzchni użytkowej 99,09m2 znajdujące się na 2 piętrze, w nowoczesnym budynku z windą przy ul. Orzeszkowej w Białymstoku (osiedle Mickiewicza). Mieszkanie komfortowe o podwyższonym standardzie - umeblowane i wyposażone ...

Powierzchnia
99,09 m2
Piętro
2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
40,37 zł
cena 4 000
mieszkanie na wynajem - Białystok, Mickiewicza
Kryteria wyszukiwania

rozumiem