Supraśl
dom na sprzedaż

ARE-DS-771

???? Dom z duszą w sercu Supraśla | Duża działka | Ogromny potencjał Wyobraź sobie miejsce, gdzie poranna kawa smakuje lepiej, a spacer nad rzekę zajmuje tylko kilka minut. Właśnie tutaj — w centrum uzdrowiskowego Supraśl — czeka na Ciebie nieruchomość z charakterem ...

Powierzchnia
113,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 117 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 831,86 zł
cena 998 000
dom na sprzedaż - Supraśl

Brańsk
dom na sprzedaż

AGP-DS-3549

Na sprzedaż nieruchomość położona w gminie Brańsk. Polecamy siedlisko zabudowany domem wolnostojącym o powierzchni około 120m2. Dom zbudowany z cegły, dach pokryty blachodachówką(wymiana pokrycia dachowego kilka lat temu), okna wymienione na pcv. Nieruchomość posiada ...

Powierzchnia
120,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
5 000 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
3 700,00 zł
cena 444 000
dom na sprzedaż - Brańsk

Radziłów, Słucz
dom na sprzedaż

AGP-DS-3542

Polecamy nieruchomość w miejscowości Słucz, położoną w województwie podlaskim, w powiecie grajewskim, w gminie Radziłów. Na sprzedaż budynek wielorodzinny o powierzchni około 200m2. Nieruchomość posiada cztery wyodrębnione lokale/mieszkania o następujących powierzchniach: ...

Powierzchnia
200,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
3 285 m²
Pokoje
8 pokoi
Cena za m2
2 250,00 zł
cena 450 000
dom na sprzedaż - Radziłów, Słucz
video
dom na sprzedaż - Mońki

Mońki
dom na sprzedaż

AGP-DS-3532

Polecamy nieruchomość w miejscowości Mońki. Na sprzedaż 1/2 murowanego domu o powierzchni 48m2. Rozkład nieruchomości to dwa pokoje, kuchnia oraz łazienka. Istnieje możliwość adaptacji poddasza na trzy dodatkowe pokoje/pomieszczenia. Dom został zbudowany w latach ...

Powierzchnia
48,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
642 m²
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
3 437,50 zł
cena 165 000
dom na sprzedaż - Mońki
video
dom na sprzedaż - Trzcianne

Trzcianne
dom na sprzedaż

AGP-DS-3530

Na sprzedaż nieruchomość w miejscowości Trzcianne, powiat moniecki. Polecamy siedlisko zabudowane domem drewnianym po pożarze o powierzchni około 70m2 Na działce o powierzchni 2000m2 znajdują się również stodoła, budynek gospodarczy z garażem oraz stara kuźnia. Media: ...

Powierzchnia
70,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 000 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
3 500,00 zł
cena 245 000
dom na sprzedaż - Trzcianne

Białystok, Wygoda
dom na sprzedaż

ARE-DS-743

Polecamy Państwu komfortowy, przestronny dom wolnostojący na osiedlu Wygoda w Białymstoku z zagospodarowanym oraz przestronnym ogrodem. Powierzchnia całkowita domu wynosi 186m2, powierzchnia działki 617m2. Dom został oddany do użytku w 1970 roku. Rozkład pomieszczeń: Część ...

Powierzchnia
186,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
617 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
5 913,98 zł
cena 1 100 000
dom na sprzedaż - Białystok, Wygoda
Kryteria wyszukiwania

rozumiem