nowa oferta
działka na sprzedaż - Juchnowiec Kościelny, Ignatki, Miła

Juchnowiec Kościelny, Ignatki, Miła
działka na sprzedaż

ALT-GS-1440

DZIAŁKA BUDOWLANA W IGNATKACH – BLISKO NATURY I BIAŁEGOSTOKU Szukasz idealnego miejsca pod budowę wymarzonego domu? Marzysz o spokojnej okolicy, zielonym otoczeniu i jednocześnie szybkim dojeździe do miasta? Ta oferta spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających! Na ...

Powierzchnia
1 245,00 m2
Cena za m2
397,59 zł
cena 495 000
działka na sprzedaż - Juchnowiec Kościelny, Ignatki, Miła
nowa oferta
działka na sprzedaż - Choroszcz (gw), Klepacze

Choroszcz (gw), Klepacze
działka na sprzedaż

ALT-GS-1439

ZAMIESZKAJ W BAJECZNEJ SCENERII: Działki w Klepaczach k. Białegostoku z MPZP! Możesz stać się właścicielem jednej z działek na nowopowstającym osiedlu domów jednorodzinnych w Klepaczach (gm. Choroszcz), położonych zaledwie 1,5 km od granic Białegostoku. Wśród malowniczych ...

Powierzchnia
879,00 m2
Cena za m2
330,00 zł
cena 290 070
działka na sprzedaż - Choroszcz (gw), Klepacze
nowa oferta
działka na sprzedaż - Choroszcz (gw), Klepacze

Choroszcz (gw), Klepacze
działka na sprzedaż

ALT-GS-1438

Powierzchnia
938,00 m2
Cena za m2
330,00 zł
cena 309 540
działka na sprzedaż - Choroszcz (gw), Klepacze
nowa oferta
działka na sprzedaż - Turośń Kościelna, Baciuty-Kolonia

Turośń Kościelna, Baciuty-Kolonia
działka na sprzedaż

ALT-GS-1437

Zapraszamy do wsi Baciuty Kolonia – prężnie rozwijającej się miejscowości, gdzie w ostatnim czasie powstało wiele nowych domów jednorodzinnych!   Proponujemy do sprzedaży dwie działki o powierzchniach 1833 m² (nr geod.230/32) i 1834 m² (nr geod.230/33), położone ...

Powierzchnia
1 833,00 m2
Cena za m2
110,20 zł
cena 202 000
działka na sprzedaż - Turośń Kościelna, Baciuty-Kolonia
nowa oferta
działka na sprzedaż - Turośń Kościelna, Baciuty-Kolonia, Brzozowa

Turośń Kościelna, Baciuty-Kolonia, Brzozowa
działka na sprzedaż

ALT-GS-1436

Zamieszkaj na pięknej działce położonej w Baciutach Kolonii, gm. Turośń Kościelna - miejscowości położonej pomiędzy miejscowościami Trypucie i Mińce - 4 km od trasy Białystok-Łapy, 3km od Niewodnicy Kościelnej.  Wśród malowniczych terenów wiejskich Kolonii Baciuty, ...

Powierzchnia
1 503,00 m2
Cena za m2
109,78 zł
cena 165 000
nowa oferta
działka na sprzedaż - Milejczyce, Pokaniewo, Kolonia

Milejczyce, Pokaniewo, Kolonia
działka na sprzedaż

AGP-GS-3614

Na sprzedaż nieruchomość w miejscowości Pokaniewo-Kolonia, gmina Milejczyce. Polecamy nieruchomość gruntową o powierzchni 14181m2. Działka częściowo zalesiona o wymiarach około 62x238. Nieruchomość posiada uzyskane warunki zabudowy na zabudowę zagrodową. Warunki ...

Powierzchnia
14 181,00 m2
Cena za m2
17,63 zł
cena 250 000
działka na sprzedaż - Milejczyce, Pokaniewo, Kolonia
Kryteria wyszukiwania

rozumiem