nowa oferta
działka na sprzedaż - Milejczyce, Pokaniewo, Kolonia

Milejczyce, Pokaniewo, Kolonia
działka na sprzedaż

AGP-GS-3614

Na sprzedaż nieruchomość w miejscowości Pokaniewo-Kolonia, gmina Milejczyce. Polecamy nieruchomość gruntową o powierzchni 14181m2. Działka częściowo zalesiona o wymiarach około 62x238. Nieruchomość posiada uzyskane warunki zabudowy na zabudowę zagrodową. Warunki ...

Powierzchnia
14 181,00 m2
Cena za m2
17,63 zł
cena 250 000
działka na sprzedaż - Milejczyce, Pokaniewo, Kolonia
nowa oferta
działka na sprzedaż - Pisz (gw), Wąglik

Pisz (gw), Wąglik
działka na sprzedaż

ALT-GS-1434

Mazury: Dwie działki z bezterminowymi Warunkami Zabudowy – Wąglik k. Pisza Marzysz o własnym miejscu na Mazurach? Te dwie działki z bezterminowymi Warunkami Zabudowy to idealna inwestycja. Położone na kolonii miejscowości Wąglik, zaledwie 1 km od Pisza, w sercu ...

Powierzchnia
2 120,00 m2
Cena za m2
94,34 zł
cena 200 000
działka na sprzedaż - Pisz (gw), Wąglik

Orla, Malinniki
działka na sprzedaż

DSN-GS-117

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o dużym potencjale, położona w malowniczej gminie Orla (powiat bielski). Idealna propozycja dla rolnika szukającego powiększenia gospodarstwa lub inwestora lokującego kapitał w ziemię. Parametry finansowe i techniczne: Cena całkowita: ...

Powierzchnia
20 600,00 m2
Cena za m2
4,03 zł
cena 83 000
działka na sprzedaż - Orla, Malinniki

Tykocin
działka na sprzedaż

ALT-GS-1423

Wyjątkowa działka siedliskowa w sercu Podlasia – Tykocin/Kiermusy Marzysz o domu w miejscu, gdzie historia spotyka się z naturą, a poranki wita zapach lasu? Prezentujemy nieruchomość o powierzchni 1000 m²,położoną w jednej z najpiękniejszych lokalizacji regionu – w ...

Powierzchnia
1 000,00 m2
Cena za m2
150,00 zł
cena 150 000
działka na sprzedaż - Tykocin

Zabłudów (gw), Kuriany
działka na sprzedaż

APG-GS-1427

Działka budowlana!!! Tu na pewno wybudujesz swój  dom !!! Polecamy działkę o powierzchni 1000m2  położoną w Kurianach, gm. Zabłudów  w sąsiedztwie lasu i nowych domów jednorodzinnych. Działka znajduje się na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania ...

Powierzchnia
1 000,00 m2
Cena za m2
185,00 zł
cena 185 000
działka na sprzedaż - Zabłudów (gw), Kuriany

Wasilków (gw), Studzianki, Zapieczki, Konwaliowa
działka na sprzedaż

EM4-GS-774

Przedstawiamy atrakcyjną działkę na sprzedaż Działka w trakcie uzyskiwania warunków zabudowy. (WZ) - Budynek mieszkalny jednorodzinny, budowa wraz z niezbędna infrastrukturą. Działka położona przy ul. Konwaliowej - Zapieczki - gm. Wasilków (Studzianki) Działka ...

Powierzchnia
982,00 m2
Cena za m2
130,00 zł
cena 127 660
działka na sprzedaż - Wasilków (gw), Studzianki, Zapieczki, Konwaliowa
Kryteria wyszukiwania

rozumiem