nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Centrum, Aleja Józefa Piłsudskiego

Białystok, Centrum, Aleja Józefa Piłsudskiego
mieszkanie na sprzedaż

ALT-MS-1442

2- pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji – Twoja wykończona przestrzeń, gotowa do wprowadzenia! Marzysz o własnym kącie w centrum Białegostoku? Szukasz kompaktowego mieszkania, które będzie idealne na start, dobra inwestycja pod wynajem, czy komfortowe lokum ...

Powierzchnia
37,50 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
10 613,33 zł
cena 398 000
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Centrum, Św. Rocha

Białystok, Centrum, Św. Rocha
mieszkanie na sprzedaż

ALT-MS-1441

PRESTIŻOWY APARTAMENT W SERCU BIAŁEGOSTOKU – UL. ŚW. ROCHA 5A Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu unikatową nieruchomość, która łączy w sobie wielkomiejski styl z kameralnym charakterem.  Ten niespełna 57-metrowy apartament, zlokalizowany w prestiżowej inwestycji ...

Powierzchnia
56,49 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
17 436,71 zł
cena 985 000
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Centrum, Św. Rocha
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Zielone Wzgórza, Magnoliowa

Białystok, Zielone Wzgórza, Magnoliowa
mieszkanie na sprzedaż

ARE-MS-827

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Magnoliowej, usytuowane na 2 piętrze w zadbanym, 3-piętrowym budynku po termomodernizacji. Nieruchomość posiada funkcjonalny układ pomieszczeń, na który składają się: • trzy niezależne ...

Powierzchnia
61,30 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 646,00 zł
cena 530 000
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Marczuk, Spokojna

Białystok, Marczuk, Spokojna
mieszkanie na sprzedaż

APG-MS-1436

Oferujemy mieszkanie 1- pokojowe nr A20 o powierzchni 26,63 m2  zlokalizowane na III w kameralnym dwuklatkowym  budynku  realizowanym w ramach  inwestycji deweloperskiej   "SPOKOJNA PRZYSZŁOŚĆ " przy ulicy Spokojnej  w Białymstoku. Do mieszkania przynależy balkon o ...

Powierzchnia
26,63 m2
Cena za m2
12 767,56 zł
cena 340 000
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Marczuk, Spokojna
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Marczuk, Spokojna

Białystok, Marczuk, Spokojna
mieszkanie na sprzedaż

APG-MS-1435

Oferujemy mieszkanie 2- pokojowe nr A1 o powierzchni 31,23 m2  zlokalizowane na parterze w kameralnym dwuklatkowym  budynku  realizowanym w ramach  inwestycji deweloperskiej   "SPOKOJNA PRZYSZŁOŚĆ " przy ulicy Spokojnej  w Białymstoku. Do mieszkania przynależy ogródek ...

Powierzchnia
31,23 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
11 863,59 zł
cena 370 500
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Marczuk, Spokojna
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Bacieczki, Produkcyjna

Białystok, Bacieczki, Produkcyjna
mieszkanie na sprzedaż

APG-MS-1434

PROMOCYJNA CENA 413.000 ZŁ  CENA REGULARNA 438.000 ZŁ  RABAT 25.000 ZŁ  Oferujemy mieszkanie 3- pokojowe nr F7 o powierzchni 47,37m2  zlokalizowane na I piętrze w kameralnym budynku  realizowanym w ramach II ETAPU inwestycji deweloperskiej   "Symfonia Życia " przy ...

Powierzchnia
47,37 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 718,60 zł
cena 413 000
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Bacieczki, Produkcyjna
Kryteria wyszukiwania

rozumiem