Białystok, Piaski, Jerzego Waszyngtona
mieszkanie na wynajem

ARE-MW-817

Oferta wynajmu – 3-pokojowe mieszkanie 51,8 m², Białystok, ul. Jerzego Waszyngtona Na wynajem przestronne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 51,8 m², położone na 2. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Jerzego Waszyngtona – jednej z najbardziej poszukiwanych ...

Powierzchnia
51,80 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
30,89 zł
cena 1 600
mieszkanie na wynajem - Białystok, Piaski, Jerzego Waszyngtona

Białystok, Przydworcowe
mieszkanie na wynajem

DSN-MW-116

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | 39 m² | ul. Wyszyńskiego, Białystok Świetna oferta dla osób, które szukają kompaktowego, funkcjonalnego mieszkania w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie ma 39 m² i składa się z: jasnego salonu z aneksem kuchennym, ...

Powierzchnia
39,00 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
56,41 zł
cena 2 200
mieszkanie na wynajem - Białystok, Przydworcowe

Białystok, Centrum
mieszkanie na wynajem

AGP-MW-3595

Polecamy nieruchomość w bardzo dobrej lokalizacji w centrum Białegostoku. Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 54m2. Lokal położony jest na drugim piętrze. Rozkład nieruchomości to dwa oddzielna pokoje, kuchnia, łazienka połączona z wc oraz przedpokój. ...

Powierzchnia
54,00 m2
Cena za m2
37,04 zł
cena 2 000
mieszkanie na wynajem - Białystok, Centrum

Białystok, Wysoki Stoczek
mieszkanie na wynajem

ARE-MW-796

Polecamy Państwu atrakcyjne mieszkanie o powierzchni użytkowej 35,00m2 na VI piętrze budynku z cegły(2023 rok) w doskonałej lokalizacji na osiedlu Wysoki Stoczek. Mieszkanie komfortowe - umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD gotowe do zamieszkania. Wyposażenie mieszkania: ...

Powierzchnia
35,00 m2
Piętro
6
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
48,57 zł
cena 1 700
mieszkanie na wynajem - Białystok, Wysoki Stoczek

Białystok, Centrum, Proletariacka
mieszkanie na wynajem

ALT-MW-1349

  Zamieszkaj w centrum Białegostoku – Twoje nowe mieszkanie czeka! Mieszkanie wynajmowane jest w trybie najmu okazjonalnego - minimalny okres najmu 1 rok. Zapraszamy do wynajmu 2-pokojowego mieszkania przy ul. Proletariackiej w Białymstoku. To doskonała ...

Powierzchnia
49,20 m2
Cena za m2
30,49 zł
cena 1 500
mieszkanie na wynajem - Białystok, Centrum, Proletariacka

Białystok, Sienkiewicza
mieszkanie na wynajem

DSN-MW-100

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe w ścisłym centrum – ul. Fabryczna w Białymstoku Powierzchnia: 36,27 m² + balkon 8,55 m² Piętro: 3 (winda) Budynek: kameralny blok z 2020 r. Wysokość mieszkania: 3,10 m Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie wykończone ...

Powierzchnia
36,00 m2
Cena za m2
54,17 zł
cena 1 950
mieszkanie na wynajem - Białystok, Sienkiewicza
Kryteria wyszukiwania

rozumiem