Białystok, Wysoki Stoczek, Dworska
mieszkanie na wynajem

ARE-MW-782

PROWIZJA BIURA 0 % Bardzo atrakcyjne mieszkanie do wynajmu| 42,5 m² | ul. Dworska, Białystok (Wysoki Stoczek) Bardzo atrakcyjny czynsz – tylko 2300 zł z wszystkimi opłatami ! Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 42,5 m², położone ...

Powierzchnia
42,50 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
54,12 zł
cena 2 300
mieszkanie na wynajem - Białystok, Wysoki Stoczek, Dworska

Krynki
mieszkanie na wynajem

AGP-MW-3556

Polecamy nieruchomość w miejscowości Krynki przy ulicy Bema. Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 56,4m2, które znajduje się na drugim piętrze w bloku z docieplonej cegły. Rozkład lokalu to dwa oddzielne pokoje, duża kuchnia z jadalnią, łazienka razem z wc oraz ...

Powierzchnia
56,40 m2
Cena za m2
21,28 zł
cena 1 200
mieszkanie na wynajem - Krynki

Jedlina-Zdrój
mieszkanie na wynajem

AGP-MW-3524

Zapraszamy do wynajęcia na doby lub na dłużej atrakcyjnego mieszkania położonego w malowniczej miejscowości Jedlina-Zdrój, województwo dolnośląskie, powiat wałbrzyski. Nieruchomość ma powierzchnię 37m2, położona jest na II piętrze w III-piętrowej kamienicy, składa ...

Powierzchnia
37,00 m2
Cena za m2
43,24 zł
cena 1 600
mieszkanie na wynajem - Jedlina-Zdrój

Białystok, Nowe Miasto
mieszkanie na wynajem

AGP-MW-3479

Polecamy nieruchomość na osiedlu Nowe Miasto w Białymstoku. Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 51,98m2. Lokal znajduje się na trzecim piętrze w nowoczesnym bloku z windą. Nieruchomość składa się z salonu z wyjściem na bardzo duży balkon, sypialni, ...

Powierzchnia
51,98 m2
Cena za m2
36,55 zł
cena 1 900
mieszkanie na wynajem - Białystok, Nowe Miasto
Kryteria wyszukiwania

rozumiem