nowa oferta
76
ofert
Małgorzata Stefanowicz

Prawnik, Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami -Licencja nr 4001, Doradca Rynku Nieruchomości - Certyfikat nr 250

Licencja: 4001

apogeum@apogeum-nieruchomosci.pl

504046274
857424016

zostaw wiadomość
10 613,33 zł/m2 cena: 398 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

2- pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji – Twoja wykończona przestrzeń, gotowa do wprowadzenia!

Marzysz o własnym kącie w centrum Białegostoku? Szukasz kompaktowego mieszkania, które będzie idealne na start, dobra inwestycja pod wynajem, czy komfortowe lokum dla Twojego dziecka studiującego w Białymstoku i nie wymaga nakładów finansowych?

To mieszkanie jest dla Ciebie!

Oferujemy Ci wykończone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,50 m²położone na I piętrze w niskim bloku z cegły przy al. Piłsudskiego 15.

Co czeka na Ciebie w środku?

  • Salon z aneksem kuchennym (22 m²) – z wyjściem na loggię. Na wyposażeniu rozkładana sofa, stół z krzesłami, narożne meble, pełne wyposażenie kuchni (meble+ lodówka, piekarnik i płyta).

  • Sypialnia (7,2 m2 + szafa) - wyposażona w estetycznie ukrytą we wnęce szafę oraz komodę.

  • Korytarz (4,5 m²) – z szafkami na obuwie oraz reprezentacyjnym lustrem .

  • Łazienka z WC (3,1 m²) – wykończona w jasnej tonacji - z kabiną prysznicową, umywalką, wc oraz pralką.

Mieszkanie jednostronne, wykończone w neutralnej tonacji beży i bieli - sprzedawane jest z wyposażeniem, które widzisz na zdjęciach. Kapitalny remont (łącznie z wymianą instalacji) miał miejsce 5 lat temu (2021 r.).

Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 4,5 m2. Co ważne - w piwnicy bloku jest również schron!

Bieżący czynsz: 638 zł.

Lokal mieści się na I piętrze w 4-piętrowym bloku z cegły po termomodernizacji, wyposażonym w domofon. Czyste, estetyczne klatki schodowe. Budynek usytuowany jest szczytem do Alei Piłsudskiego, więc nie musisz obawiać się o hałas z najbardziej rozpoznawalnej ulicy Białegostoku.

Gotowe do wprowadzenia – wystarczy wziąć klucze i poczuć się jak u siebie!

Lokalizacja? – doskonała!

Stąd dotrzesz bez problemu w każdy punkt miasta – przystanek autobusowy oddalony 100 metrów od budynku (9 linii), a od Rynku Kościuszki, barów i życia nocnego dzieli cię 500 metrów spaceru. A jeśli masz ochotę na kino lub większe zakupy – Galeria Jurowiecka w zasięgu 5-minutowej przechadzki!

Cena: 398.000 zł – to wyjątkowa okazja, by stać się właścicielem mieszkania w świetnej lokalizacji.

Klucze już czekają. Przyjdź, zobacz i poczuj się jak u siebie.

Możesz też zajrzeć do środka bez wychodzenia z domu – spacer wirtualny pozwoli Ci dokładnie poznać każdy metr, jak również samodzielnie zmierzyć interesujące Cię przestrzenie.

Umów się na prezentację. Takie okazje nie czekają długo.

Świadectwo charakterystyki energetycznej - w trakcie realizacji.

 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

 

Szczegóły

Symbol oferty ALT-MS-1442
Powierzchnia 37,50 m²
Powierzchnia użytkowa 37,50 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 1
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana cegła po termomodernizacji
Opłaty wg liczników prąd
Liczba pięter w budynku 4
Piwnica 4,50 m²
Stan lokalu do wprowadzenia
Stan prawny Odrębna własność lokalu
Mies. czynsz admin. 638 PLN
Okna PCV
Balkon loggia
Rok budowy 1961
Gaz brak
Woda ciepła - miejska
Ogrzewanie miejskie
Usytuowanie jednostronne
Spółdzielnia/Zarządca BSM ul. Św. Rocha

Pomieszczenia

Rodzaj kuchni aneks kuchenny - połączony z salonem

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Białystok, Centrum, Lipowa
mieszkanie na sprzedaż

EM4-MS-763

Polecamy trzypokojowe mieszkanie w samym sercu miasta, przy ul.Lipowej. Na ok.62 m2 znajdziemy trzy osobne pokoje, kuchnię, łazienkę, wc i przedpokój. Do każdego z pomieszczeń jest wejście z przedpokoju.  Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze; jest to przedostatnia ...

Powierzchnia
61,86 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 436,15 zł
cena 460 000
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Centrum, Lipowa

Białystok, Centrum, Aleja Piłsudskiego
mieszkanie na sprzedaż

ALT-MS-1378

Rezydencja Manufaktura – luksus w sercu Białegostoku W centrum miasta, w otoczeniu historycznych murów dawnej fabryki Beckera, powstaje inwestycja wyjątkowa – Rezydencja Manufaktura. To projekt, w którym tradycja spotyka się z nowoczesnością, a codzienność zyskuje ...

Powierzchnia
28,96 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
13 700,00 zł
cena 396 752
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Centrum, Aleja Piłsudskiego

Białystok, Centrum, Ludwika Waryńskiego
mieszkanie na sprzedaż

EM4-MS-775

Polecamy dwupokojowe mieszkanie w budynku z 2011 roku, przy ul.Waryńskiego 31. Na ok.38 m2 znajdziemy salon z aneksem, sypialnię, łazienkę z wc. Wnętrze wymaga odświeżenia. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w bloku z windą. Spory balkon zapewnia miejsce ...

Powierzchnia
37,73 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
12 960,51 zł
cena 489 000
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Centrum, Ludwika Waryńskiego

Białystok, Centrum, Aleja Józefa Piłsudskiego
mieszkanie na sprzedaż

AGP-MS-3606

Na sprzedaż nieruchomość w ścisłym centrum miasta przy al. Piłsudskiego.  Polecamy mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 35m2. Lokal jest położony na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym. Nieruchomość posiada salon połączony z aneksem kuchennym oraz niezależną ...

Powierzchnia
35,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
12 142,86 zł
cena 425 000
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Centrum, Aleja Józefa Piłsudskiego