76
ofert
Małgorzata Stefanowicz

Prawnik, Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami -Licencja nr 4001, Doradca Rynku Nieruchomości - Certyfikat nr 250

Licencja: 4001

apogeum@apogeum-nieruchomosci.pl

504046274
857424016

zostaw wiadomość
17 436,01 zł/m2 cena: 797 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

PRESTIŻOWY APARTAMENT W SERCU BIAŁEGOSTOKU – UL. ŚW. ROCHA 5A

Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu unikatową nieruchomość, która łączy w sobie wielkomiejski styl z kameralnym charakterem.  Ten  apartament,  o powierzchni 45,71 m2  zlokalizowany w prestiżowej inwestycji "Rocha 5" z 2023 roku, to propozycja dla osób poszukujących bezkompromisowej jakości i designu.

ARCHITEKTURA ŚWIATŁA I PRZESTRZENI

Kluczowym elementem, który definiuje to wnętrze, są  panoramiczne przeszklenia. Projekt został przemyślany tak, aby zatrzeć granicę między wnętrzem a otoczeniem. 

STANDARD WYKOŃCZENIA – READY TO MOVE

Apartament nigdy nie był zamieszkały – pachnie nowością i czeka na nowego  właściciela. Został w pełni urządzony z dbałością o detale. 

- Zabudowy stałe na wymiar: Funkcjonalność i estetyka idą tu w parze.

  • Kuchnia wyposażona w zabudowę meblową wraz ze sprzętem AGD (płyta indukcyjna, piekarnik, lodówka, zmywarka) 
  • Przestronna garderoba w zabudowie. 
  • sypialnia ukryta za przesuwnymi drzwiami w stylu loft 
Wszystkie  zabudowy zostały wykonane w jednej stylistyce przez stolarza. 

- Elegancja w łazience: Przestronny pokój kąpielowy wyposażony w nowoczesną kabinę prysznicową oraz wysokiej klasy armaturę (w tym pralkę), zaprojektowany w myśl minimalistycznego luksusu.

LOKALIZACJA I BUDYNEK

Budynek przy ul. św. Rocha 5A to synonim nowoczesnej elegancji.

  • Kameralna, zamknięta wspólnota to  gwarancja bezpieczeństwa i prywatności w samym centrum Białegostoku.

  • Inwestycja z 2023 r.: nowoczesne, pachnące części wspólne, cichobieżne windy i najwyższy standard technologiczny.

  • Prestiżowa okolica: bliskość kluczowych punktów kulturalnych i biznesowych miasta (Opera Podlaska, Rynek Kościuszki) sprawia, że jest to doskonały adres zarówno do życia, jak i jako lokata kapitału.

UDOGODNIENIA

Do mieszkania przynależą:

  • Komórka lokatorska (2,81 m²) – w cenie nieruchomości.

  • Miejsce postojowe w hali garażowej (poziom -1) – dostępne opcjonalnie dla zapewnienia pełnego komfortu parkowania w centrum miasta - w cenie 70.000 zł 

PODSUMOWANIE

  • Powierzchnia: 45,71 m²

  • Układ: Salon z aneksem + sypialnia ( 2 pokoje)

  • Piętro: 3 (budynek z windą)

  • Stan: Nowe, wykończone, nigdy niezamieszkałe.

Ten apartament to oferta dla konesera, który doceni nowoczesną architekturę i fakt, że może wprowadzić się do idealnie przygotowanego wnętrza bez nakładów czasu i energii na remont. Wystarczy wstawić swoje meble. 

Zapraszam na prywatną prezentację tej wyjątkowej nieruchomości.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

 

Szczegóły

Symbol oferty ALT-MS-1443
Powierzchnia 45,71 m²
Powierzchnia użytkowa 45,71 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 3
Rodzaj budynku apartamentowiec
Technologia budowlana cegła
Standard
Liczba pięter w budynku 6
Garaż miejsce parkingowe
Cena garażu 70 000 PLN
Piwnica 2,81 m²
Stan lokalu bardzo dobry
Stan prawny Odrębna własność lokalu
Mies. czynsz admin. 495 PLN
Okna PCV
Balkon taras
Liczba tarasów 1
Rok budowy 2023
Parking strzeżony (odległość w metrach) 1 m

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Białystok, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

APG-MS-1204

DOSKONAŁA INWESTYCJA pod wynajem również krótkoterminowy !!! Polecamy lokal  o niepowtarzalnym klimacie w ścisłym  Centrum Białegostoku zlokalizowany na ostatnim drugim piętrze  w kamienicy z 2001 roku zaprojektowany i wykończony w stylu loftowym. Lokal ma status  ...

Powierzchnia
64,00 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
9 296,88 zł
cena 595 000
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Centrum
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Centrum, Botaniczna

Białystok, Centrum, Botaniczna
mieszkanie na sprzedaż

ARE-MS-752

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ !!! Lokalizacji nie muszę Państwu przedstawiać, wyjątkowy apartamentowiec w Centrum miasta. Piękne i eleganckie klatki schodowe. Wyjątkowe miejsce.  Do sprzedaży wykończone, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,44 m2 w kameralnym, ...

Powierzchnia
63,44 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
11 995,59 zł
cena 761 000
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Centrum, Botaniczna

Białystok, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

ARE-MS-783

Do sprzedaży luksusowy apartament w Centrum Białegostoku Polecamy Państwu do sprzedaży niepowtarzalny apartament 2- pokojowy luksusowo wykończony, w pełni wyposażony w Centrum Białegostoku przy ul. Młynowej. „Moja Młynowa” to kompleks mieszkalny u zbiegu ulicy ...

Powierzchnia
50,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
17 000,00 zł
cena 850 000
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Centrum

Białystok, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

ARE-MS-802

Mieszkanie w miejscu z klimatem, gdzie historia spotyka się z nowoczesnym miejskim stylem życia. W samym sercu miasta w bloku z cegły z 1960 roku, przy ulicy Rynek Kościuszki, czeka na nowego właściciela dwupokojowe mieszkanie z duszą. Znajduje się w jednym z najbardziej ...

Powierzchnia
55,10 m2
Cena za m2
15 500,00 zł
cena 854 050
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Centrum