76
ofert
Małgorzata Stefanowicz

Prawnik, Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami -Licencja nr 4001, Doradca Rynku Nieruchomości - Certyfikat nr 250

Licencja: 4001

apogeum@apogeum-nieruchomosci.pl

504046274
857424016

zostaw wiadomość
35,71 zł/m2 cena: 1 500 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Polecamy mieszkanie do wynajęcia na osiedlu Antoniuk w Białymstoku.

Nieruchomość dwupokojowa o powierzchni 42m2. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze. Rozkład lokalu to dwa oddzielne pokoje, kuchnia, garderoba, łazienka z wc oraz przedpokój. 

Mieszkanie środkowe oraz dwustronne, posiada balkon.

Nieruchomość jest umeblowana oraz wyposażona w lodówkę i pralkę.

Cena wynajmu: 1500zł+czynsz(około 500zł)+prąd(około 100zł)+gaz(35zł co dwa miesiące). Wymagana jednomiesięczna kaucja.

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

 

Szczegóły

Symbol oferty AGP-MW-3616
Powierzchnia 42,00 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 4
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana cegła
Opłaty wg liczników CO, gaz, prąd, woda
Liczba pięter w budynku 4
Stan lokalu do wprowadzenia
Typ kaucji jednomiesięczna
Balkon jest
Liczba balkonów 1

mieszkanie na wynajem

EM4-MW-459

ŚWIEZO ODŚWIEŻONE MIESZKANIE PRZY UL. MACKIEWICZA 1  Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie z oddzielną widną kuchnią. MIESZKANIE: Całkowita powierzchnia - 48 m2. Mieszkanie położone na os. Bacieczki TBS przy ul. Mackiewicza 1. Mieszkanie ...

Powierzchnia
48,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
39,58 zł
cena 1 900
mieszkanie na wynajem - Białystok, Bacieczki TBS, Mackiewicza

Białystok, Nowe Miasto
mieszkanie na wynajem

AGP-MW-3479

Polecamy nieruchomość na osiedlu Nowe Miasto w Białymstoku. Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 51,98m2. Lokal znajduje się na trzecim piętrze w nowoczesnym bloku z windą. Nieruchomość składa się z salonu z wyjściem na bardzo duży balkon, sypialni, ...

Powierzchnia
51,98 m2
Cena za m2
36,55 zł
cena 1 900
mieszkanie na wynajem - Białystok, Nowe Miasto

Białystok, Sienkiewicza
mieszkanie na wynajem

DSN-MW-100

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe w ścisłym centrum – ul. Fabryczna w Białymstoku Powierzchnia: 36,27 m² + balkon 8,55 m² Piętro: 3 (winda) Budynek: kameralny blok z 2020 r. Wysokość mieszkania: 3,10 m Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie wykończone ...

Powierzchnia
36,00 m2
Cena za m2
54,17 zł
cena 1 950
mieszkanie na wynajem - Białystok, Sienkiewicza

Białystok, Centrum, Proletariacka
mieszkanie na wynajem

ALT-MW-1349

  Zamieszkaj w centrum Białegostoku – Twoje nowe mieszkanie czeka! Mieszkanie wynajmowane jest w trybie najmu okazjonalnego - minimalny okres najmu 1 rok. Zapraszamy do wynajmu 2-pokojowego mieszkania przy ul. Proletariackiej w Białymstoku. To doskonała ...

Powierzchnia
49,20 m2
Cena za m2
30,49 zł
cena 1 500
mieszkanie na wynajem - Białystok, Centrum, Proletariacka