76
ofert
Małgorzata Stefanowicz

Prawnik, Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami -Licencja nr 4001, Doradca Rynku Nieruchomości - Certyfikat nr 250

Licencja: 4001

apogeum@apogeum-nieruchomosci.pl

504046274
857424016

zostaw wiadomość
50,63 zł/m2 cena: 2 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Polecam mieszkanie 2-pokojowe  w nowoczesnym budynku w Centrum Białegostoku przy ulicy Kopernika nr 2.

Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wc oraz dużego balkonu.

Mieszkanie jest wykończone i w pełni wyposażone / sprzęt agd, pralka, tv, deska do prasowania, żelazko,  naczynia, garnki/.

W sypialni znajduje się łóżko małżeńskie, w salonie rozkładana kanapa.  

Doskonała lokalizacja- centrum miasta, w pobliżu punkty handlowe i usługowe, przystanki MPK, wyższe uczelnie.
Mieszkanie jest usytuowane od dziedzińca więc nie ma hałasu z ulicy.

Opłaty:
- czynsz najmu 2000 zł / m-c
- czynsz dla administratora budynku ok. 500 zł w zależności od zużycia mediów
- prąd
- kaucja zwrotna 2.500 zł

Minimalny czas trwania najmu - 1 rok.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

 

Szczegóły

Symbol oferty APG-MW-1424
Powierzchnia 39,50 m²
Powierzchnia użytkowa 39,50 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 4,00 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 3
Rodzaj budynku apartamentowiec
Technologia budowlana cegła
Kaucja zabezp. 2500
Liczba pięter w budynku 7
Stan lokalu bardzo dobry
Mies. czynsz admin. 500 PLN
Okna PCV
Balkon jest
Liczba balkonów 1
Rok budowy 2022
Woda tak - miejska
Dojazd asfalt
Ogrzewanie miejskie
Winda tak
Liczba wind 2
Liczba sypialni 1
Klucze tak

Pomieszczenia

Podłogi pokoi panele podłogowe
Rodzaj kuchni aneks kuchenny
Typ łazienki razem z wc

Białystok, Centrum, Proletariacka
mieszkanie na wynajem

ALT-MW-1349

  Zamieszkaj w centrum Białegostoku – Twoje nowe mieszkanie czeka! Mieszkanie wynajmowane jest w trybie najmu okazjonalnego - minimalny okres najmu 1 rok. Zapraszamy do wynajmu 2-pokojowego mieszkania przy ul. Proletariackiej w Białymstoku. To doskonała ...

Powierzchnia
49,20 m2
Cena za m2
30,49 zł
cena 1 500
mieszkanie na wynajem - Białystok, Centrum, Proletariacka

Białystok, Centrum
mieszkanie na wynajem

AGP-MW-3595

Polecamy nieruchomość w bardzo dobrej lokalizacji w centrum Białegostoku. Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 54m2. Lokal położony jest na drugim piętrze. Rozkład nieruchomości to dwa oddzielna pokoje, kuchnia, łazienka połączona z wc oraz przedpokój. ...

Powierzchnia
54,00 m2
Cena za m2
37,04 zł
cena 2 000
mieszkanie na wynajem - Białystok, Centrum

Białystok, Bacieczki TBS, Mackiewicza
mieszkanie na wynajem

EM4-MW-459

ŚWIEZO ODŚWIEŻONE MIESZKANIE PRZY UL. MACKIEWICZA 1  Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie z oddzielną widną kuchnią. MIESZKANIE: Całkowita powierzchnia - 48 m2. Mieszkanie położone na os. Bacieczki TBS przy ul. Mackiewicza 1. Mieszkanie ...

Powierzchnia
48,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
39,58 zł
cena 1 900
mieszkanie na wynajem - Białystok, Bacieczki TBS, Mackiewicza

Białystok, Nowe Miasto
mieszkanie na wynajem

AGP-MW-3479

Polecamy nieruchomość na osiedlu Nowe Miasto w Białymstoku. Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 51,98m2. Lokal znajduje się na trzecim piętrze w nowoczesnym bloku z windą. Nieruchomość składa się z salonu z wyjściem na bardzo duży balkon, sypialni, ...

Powierzchnia
51,98 m2
Cena za m2
36,55 zł
cena 1 900
mieszkanie na wynajem - Białystok, Nowe Miasto