77
ofert
Małgorzata Stefanowicz

Prawnik, Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami -Licencja nr 4001, Doradca Rynku Nieruchomości - Certyfikat nr 250

Licencja: 4001

apogeum@apogeum-nieruchomosci.pl

504046274
857424016

zostaw wiadomość
43,48 zł/m2 cena: 2 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Polecamy Państwu eleganckie mieszkanie położone w apartamentowcu przy ul. Jurowieckiej.

W skład mieszkania wchodzi słoneczny salon połączony z kuchnią, oddzielna sypialnia, łazienka z wc, garderoba oraz przedpokój.

Zarówno z salonu, jak i z sypialni wychodzimy na obszerny taras.

Mieszkanie jest w pełni umeblowane, wykończone materiałami dobrej jakości, wyposażone w sprzęt AGD. 

Koszt najmu 
- czynsz najmu 2000 zł
- opłaty eksploatacyjne  (czynsz dla administratora budynku ok. 500 zł)  +prąd
- kaucja 2600 zł

Atutem oferty oprócz nowoczesnego, funkcjonalnego wnętrza jest również doskonała lokalizacja. 
Mieszkanie jest położone w Centrum Białegostoku. W sąsiedztwie znajduje  Galeria Jurowiecka, gdzie jest kino, siłownia i liczne sklepy.  
Tuż obok znajduje się pływalnia sportowa, gdzie można aktywnie spędzić czas i zrelaksować się po ciężkim dniu pracy czy nauki.
Z tego miejsca z łatwością można dojechać komunikacją miejską do wszystkich dzielnic miasta, a także miejscowości ościennych. 

Preferowany okres wynajmu minimum 1 rok. 

Zapraszamy na prezentację 

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA TRANSAKCJI
- nasze transakcje są ubezpieczone - POLISA OC
- nadzór nad transakcją licencjonowanego pośrednika i doradcy rynku nieruchomości
- opieka prawnika

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

 

Szczegóły

Symbol oferty APG-MW-1438
Powierzchnia 46,00 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 2
Rodzaj budynku apartamentowiec
Technologia budowlana cegła
Kaucja zabezp. 2600
Standard
Opłaty wg liczników CO, prąd, woda
Liczba pięter w budynku 10
Stan lokalu bardzo dobry
Typ kaucji dwumiesięczna
Mies. czynsz admin. 500 PLN
Liczba tarasów 1
Winda tak
Tarasy taras duży
Liczba sypialni 1
Klucze tak

Pomieszczenia

Podłogi pokoi panele
Typ kuchni aneks kuchenny
Rodzaj kuchni aneks kuchenny - połączony z salonem
Podłoga kuchni panele
Wyposażenie kuchni lodówka, okap kuchenny, piekarnik elektryczny

Białystok, Centrum, Proletariacka
mieszkanie na wynajem

ALT-MW-1349

  Zamieszkaj w centrum Białegostoku – Twoje nowe mieszkanie czeka! Mieszkanie wynajmowane jest w trybie najmu okazjonalnego - minimalny okres najmu 1 rok. Zapraszamy do wynajmu 2-pokojowego mieszkania przy ul. Proletariackiej w Białymstoku. To doskonała ...

Powierzchnia
49,20 m2
Cena za m2
30,49 zł
cena 1 500
mieszkanie na wynajem - Białystok, Centrum, Proletariacka

Białystok, Centrum
mieszkanie na wynajem

AGP-MW-3595

Polecamy nieruchomość w bardzo dobrej lokalizacji w centrum Białegostoku. Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 54m2. Lokal położony jest na drugim piętrze. Rozkład nieruchomości to dwa oddzielna pokoje, kuchnia, łazienka połączona z wc oraz przedpokój. ...

Powierzchnia
54,00 m2
Cena za m2
37,04 zł
cena 2 000
mieszkanie na wynajem - Białystok, Centrum

Białystok, Centrum, Kopernika
mieszkanie na wynajem

APG-MW-1424

Polecam mieszkanie 2-pokojowe  w nowoczesnym budynku w Centrum Białegostoku przy ulicy Kopernika nr 2. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wc oraz dużego balkonu. Mieszkanie jest wykończone i w pełni wyposażone / sprzęt agd, ...

Powierzchnia
39,50 m2
Cena za m2
50,63 zł
cena 2 000
mieszkanie na wynajem - Białystok, Centrum, Kopernika

Białystok, Nowe Miasto
mieszkanie na wynajem

AGP-MW-3479

Polecamy nieruchomość na osiedlu Nowe Miasto w Białymstoku. Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 51,98m2. Lokal znajduje się na trzecim piętrze w nowoczesnym bloku z windą. Nieruchomość składa się z salonu z wyjściem na bardzo duży balkon, sypialni, ...

Powierzchnia
51,98 m2
Cena za m2
36,55 zł
cena 1 900
mieszkanie na wynajem - Białystok, Nowe Miasto